Логотип Studiaweb
Контакты

Створення сайтів під ключ

Головна / Створення сайтів

наші послуги
//Про нас
STUDIAWEB
Studiaweb
Створення сайтів під ключ

STUDIAWEB - це команда молодих та перспективних фахівців, які надають усім можливість створити веб-сайт. Всі наші спеціалісти є професіоналами своєї роботи, що підтверджують високу та якісну роботу нашої команди. Кожен сайт робиться на совість, тому що найголовніше правило, щоб клієнт залишився задоволеним! Також пропонуємо послуги просування сайтів: контекстна реклама та SMM просування. У STUDIAWEB Ви можете замовити корпоративний сайт, інтернет магазин та сайт портфоліо та landing page.

Розробка сайтів

Професійна розробка web-сайтів, індивідуальна для кожного клієнта на замовлення. Пропонуємо розробку сайтів з урахуванням сучасних тенденцій креативного веб-дизайну.

Просування сайтів

Рекламуємо сайти на всіх інтернет майданчиках, аналізуємо конверсії та відбираємо тільки ефективні джерела.

Підтримка сайтів та реклама

Задіємо комплекс заходів для вашого сайту, що дає вам переваги і значно виділяє його серед конкурентів

Замовити дзвінок
certificate

Замовте сайт професіоналів

Звернувшись до digital-студії STUDIAWEB, ви отримуєте якісні послуги із створення сайту на замовлення: розробку концепції, проектування інтерфейсу, створення UI-дизайну. На вас чекає професійне виготовлення сайту в Україні. Доказом успіху нашої діяльності є той факт, що веб-студія STUDIAWEB – шосте місце серед веб-студій Львова.

Контакти

Залишіть свій номер і ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин або зателефонуйте за номером +380 73 758 27 86 Ми вам розповімо про всі деталі та розповімо про кожен етап.

наші послуги

Сайт візитка

Це невеликий сайт 1-2 сторінок, на якому Ви розміщуєте інформацію про себе або свій бізнес На сайті розміщується контактна форма, для відправки повідомлень відвідувачів на Ваш E-mail. Розміщується Ваша контактна інформація, можлива карта зі знаходженням вашого офісу. Можна розмістити фотогалерею або слайд-шоу

від 200$
Докладніше
01.

Корпоративний сайт

Сайт з оновлюваною інформацією про Вашу фірму, підприємство. Сайт має сторінки з різними рівнями доступу для співробітників, а також із загальним доступом - для клієнтів.

від 250$
Докладніше
02.

Сайт інтернет магазин

Вітрина товарів за потрібними категоріями. Відвідувач сайту має можливість замовити товар через віртуальний кошик чи форму замовлення.

від 250$
Докладніше
03.

Landing page

Сайт, який рекламує один продукт або конкретний захід, яким Ви хочете зацікавити якомога більше людей. Сайт маленький за обсягом, але добре та вміло інформує про продукт і має виразний захоплюючий характер. Часто створюється як рекламний сайт, до головного тематичного сайту

від 200$
Докладніше
04.

Інтернет каталог

Сайт-каталог - це вид веб-ресурсу, в якому представлено перелік товарів з детальним описом, підкріпленим фотографіями та статтями. Призначається для ознайомлення потенційних клієнтів з асортиментом товарів із каталогу.

від 250$ грн
Докладніше
05.

Промо сайт

Промо сайт – це ресурс, основне завдання якого – представлення товару, послуги, бренду чи компанії в Інтернеті. Як правило, промо сайти використовуються для привернення уваги під час невеликих за тривалістю рекламних кампаній або формування іміджевої складової діяльності фірми.

від 200$
Докладніше
06.

Залишіть свій номер і ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин або зателефонуйте за номером +380 73 758 27 86 Ми вам розповімо про всі деталі та розповімо про кожен етап.

//сайт под ключ
Етапи створення сайтів

Всі наші фахівці є професіоналами зі створення сайтів, що підтверджують високу та якісну роботу нашої команди. Кожен сайт робиться на совість, тому що найголовніше правило, щоб клієнт залишився задоволеним!

 • ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

  Проводимо перевірку діяльності, аналізується поведінка конкурентів, виявляються слабкі та сильні сторони та на отриманих даних розробляється тактика переваги.

  01.
 • РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

  Формуємо трендовий UX-дизайн з урахуванням європейських тенденцій, трендових ноу-хау, юзабілі, адаптації та властивостей, що продають.

  02.
 • Розробка сайтів

  Розробляємо трендовий ресурс із гранично допустимою швидкістю завантаження та зручним відображенням на мобільних гаджетах.

  03.
Testimonials//

Отзывы

Що про нас говорять наші клиенти

Останні клієнти

 • Портфолио Alfapack
 • Портфолио Lakroholding
 • ТОВ Закупівлі
 • Портфолио PLG Group
 • Портфолио LegalKeyUa
Заказать звонок
Close